spawanie konstrukcji stalowychZEK to firma rodzinna, w której wiedza, doświadczenie i wysoka jakość usług jest wynikiem wieloletniej praktyki zawodowej. Doskonała znajomość zagadnień obróbki stali, park maszynowy o szerokich możliwościach produkcyjnych oraz precyzyjna realizacja wymagających projektów przemysłowych zapewniają naszemu zakładowi status solidnej firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej, czego potwierdzeniem jest stała współpraca z liczącymi się inwestorami.

Prowadzimy działalność produkcyjno-usługową w zakresie: produkcji, wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych, obróbki metali, tj. obróbki skrawaniem, ślusarstwa produkcyjnego i narzędziowego . Korzystamy zarówno z metod konwencjonalnych, jak również stosujemy we współpracy kontrahenckiej najnowocześniejszą TECHNOLOGIĘ CNC i cięcie laserem.

Wykonujemy konstrukcje stalowe, remonty, modernizacje, serwisy i przeglądy maszyn i urządzeń technicznych oraz rozwiązania budowlane i architektoniczne ze stali węglowych i kwasoodpornych.

Naszymi kontrahentami są zakłady użyteczności publicznej, instytucje administracji państwowej, spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady produkcyjne, pracownie architektoniczne oraz prywatni inwestorzy.

Posiadamy status Rzetelnej Firmy, oraz prowadzimy współpracę z Biurem Informacji Gospodarczych BIG Info S.A.